produktet e paraqitura

  Pse na zgjodhet ne ?

  • Area: 7500㎡, më shumë se 150 të stafit

  • Më shumë se 15 inxhinierë profesionistë

  • ISO9001

  • shërbim të mirë

  • Cilësia e produkteve

  • Pranojë OEM ose ODM

Profili i kompanisë

Themeluar në vitin 2015, Suzhou Radiant Ekologji Teknologjia Co, Ltd, është investuar dhe kontrollohet nga ndriçimi rrezatues. Kjo është një grup i ndërmarrjeve të teknologjisë së lartë që specializohen në kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbim të pajisjes shtëpie bimore zgjuar dhe LED produktet e ndriçimit bimore ...

WhatsApp Online Chat!