Избрана производи

  Зошто да не одберете нас?

  • Површина: 7500㎡, повеќе од 150 вработени

  • Повеќе од 15 професионални инженери

  • ISO9001

  • најдобра услуга

  • квалитет на производите

  • Прифати OEM или ODM

Профил на компанијата

Основана е во 2015 година, Суджоу Озрачени Екологија технологија копродукции, Ltd е инвестирано и контролирани од страна Озрачени осветлување. Тоа е група на високо-технолошки компании кои се специјализирани во истражување и развој, производство, продажба и сервис на затворен растенија паметни уред и LED осветлување производи фабрика ...

WhatsApp Онлајн Chat!